naglowek
 
 

trojkat Organizacja

trojkat Zadania Inspekcji

trojkat Ważne informacje

trojkat Kary Pieniężne

trojkat Dyżur Informacyjny

trojkat Numery Rachunków
Aktualności
11.10.2016


Udział w VII Mistrzostwach Krakowa w Ratownictwie Medycznym
i Drogowym Służb Mundurowych.


    W dniu 7 października br. inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Krakowie, wzięli udział w VII Mistrzostwach Krakowa w Ratownictwie Medycznym i Drogowym Służb Mundurowych.


Inspektorzy wystartowali w czteroosobowym zespole i tak jak inni uczestnicy mistrzostw mieli do wykonania złożone zadania udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym. Zawodnicy byli oceniani przez strażaków - koordynatorów medycznych z komend powiatowych Państwowej Straży Pożarnej województwa małopolskiego oraz funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Staży Pożarnej w Krakowie.

Podczas Mistrzostw w gminie Wielka Wieś został zorganizowany ,,Dzień Bezpieczeństwa” i piknik z okazji tego wydarzenia. W trakcie pikniku obecne tam dzieci mogły brać udział w licznych zabawach zorganizowanych przez Komendę Miejską PSP w Krakowie, a także uczestniczyły w szkoleniach dotyczących pierwszej pomocy przedmedycznej, prowadzonych przez strażaków - ratowników medycznych organizowanych w ramach tzw. ogródków edukacyjnych.

ZGŁASZANIE AUTOBUSÓW
DO KONTROLI

trojkat Główny Inspektorat Transportu Drogowego

trojkat Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie

trojkat Ministerstwo Infrastuktury i Budownictwa

trojkat Departament Służby Cywilnej

trojkat Elektroniczny system
poboru opłat (E-myto)
 
 epuap

Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Kraków 2016